welcome svi ljubitelji zivotinja!!! Ovo je forum posvecen bas svim kucnim ljubimcima!! Ako imate ljubimca ili samo volite zivotinje ovo je pravi forum za vas!!! ura



Zabavite se!!! mjausmajli

forum

Join the forum, it's quick and easy

welcome svi ljubitelji zivotinja!!! Ovo je forum posvecen bas svim kucnim ljubimcima!! Ako imate ljubimca ili samo volite zivotinje ovo je pravi forum za vas!!! ura



Zabavite se!!! mjausmajli

forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucici

2 posters

Ići dole

Kucici Empty Kucici

Počalji od dogyface Pon Avg 22, 2016 11:03 am

Malo manje od godinu dana jedan dalmatinac je nekom valjda pobegao i celo vreme je bio blizu moje kuce. Ponekad sam ga hrahio i primecivo sam da je sve deblji. Sada sam pod svojim stepenistem vidijo nju sa 4 tufnasta kuceta. Ne znam sta da radim! Mogu li da pomognem nekako njoj i kucicima. Nadam se odgovoru. Unapred hvala. 

Kucici 214841_org
dogyface
dogyface
clan
clan

Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Kucici Empty Re: Kucici

Počalji od Admin Uto Avg 23, 2016 10:51 pm

Kucici Dalmatian-Puppies-2

Kucici dok malo ne porasto trbaju piti samo vodu i majcino mleko a kada malo porastu treba preci na suvu i mokru hranu za stenad. Sto se tice mame treba joj cesto davati hrane a pogotovo vode da pi povratila svoju energiju. Pobrini se da se kucici i mama ne preglade. Daj im jedno mekano cebe da bi im bilo toplo i prijarno. Ne zaboravi da zatvoris sve ulaze na ogradi kako psi lutalice nebi dirali mamu i stence. Bilo bi dobro dati stencima i mami tabletu za parazite koja uopste nije skupa i moze se naci u svakom pet shop-u. Ne zaboravi da pored hrane i vode stencima das ljubavi koju zasljuzuju. Mozes navi jos nesto o dalmatincima ovde a o odgoju steneta ovde.


Ako ti trba jos neka pomoc javi mi se ovde Wink povodac


Poslednji izmenio Admin dana Sre Avg 24, 2016 12:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 400
Datum upisa : 15.06.2014
Godina : 19
Lokacija : crna gora,niksić

https://www.youtube.com/channel/UC7sns2rofYA0f7rzzjF4VOQ

Nazad na vrh Ići dole

Kucici Empty Re: Kucici

Počalji od dogyface Sre Avg 24, 2016 12:23 pm

hvala na pomoci kuca
dogyface
dogyface
clan
clan

Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Kucici Empty Re: Kucici

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu