welcome svi ljubitelji zivotinja!!! Ovo je forum posvecen bas svim kucnim ljubimcima!! Ako imate ljubimca ili samo volite zivotinje ovo je pravi forum za vas!!! ura



Zabavite se!!! mjausmajli

forum

Join the forum, it's quick and easy

welcome svi ljubitelji zivotinja!!! Ovo je forum posvecen bas svim kucnim ljubimcima!! Ako imate ljubimca ili samo volite zivotinje ovo je pravi forum za vas!!! ura



Zabavite se!!! mjausmajli

forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!

 :: zabava

Ići dole

Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!  Empty Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!

Počalji od Admin Sub Avg 13, 2016 3:00 pm

Neodoljivom pufnastom krem dlakom i krupnim, tamnim okicama nikog ne ostavlja ravnodušnim, a on je Bu (Boo) – naljepsi pas na svetu i velika internet senzacija.


Potiče iz rase pomeranaca, poznatijih kao patuljasti špicevi. Za kratko vreme postao je internet zvezda. Bu je najpoznatiji predstavnik svoje vrste kojem je vlasnik, inače izvršni direktor Fejsbuka, otvorio profil na ovoj društvenoj mreži i napisao “Moje ime je Bu. Ja sam pas. Život je dobar”. Od tada Bu skuplja samo komplimente i lajkove, pa tako danas ima blizu sedam miliona fanova.

Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!  Pas-Boo-2Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!  Pas-Boo5Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!  Pas-Boo-7Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!  Pas-Boo-1Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!  Pas-Boo-11Upoznajte Bua, najlepšeg psa na svetu!  Pas-Boo15


Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 400
Datum upisa : 15.06.2014
Godina : 19
Lokacija : crna gora,niksić

https://www.youtube.com/channel/UC7sns2rofYA0f7rzzjF4VOQ

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 :: zabava

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu